S&W Sigma USA

“Demirci& Wesson”, “Çift-hareket” bir iyi bilinmişi 1955’den beri üreticinin olduğu ailenin olduğu tabancadır. Daha erkeni modeller, kendi mükemmel olarak tabanca olan bir savaşı tavsiye etti. “Sigma” yeni yer ver yeni tabancaların düşünce olan geliştirici olduğu kendinden-yükleme. Tabancalar, ikiden magazinin olduğu ve teknolojiler en son kullanmak için imal edildiği çizgi beslenir. Önemli şekilde ne kadar da yeni düşünceyse, decreased midir, ” Sigma, ” tabanca daha yaşlısıyla modelleri kıyaslıyor olan yetenek olan bir savaşın olduğu gibi.

“Sigma” seri üretimin, 1994’de başladığı ailenin olduğu tabancanın olduğu kendinden-yükleme. İlk olarak değişik olarak bilinen “40 Sigma”, 10 için odalı kartuşun olduğu (. 40 araba)ın olduğu mmdi, yine de sonra geliştiriciler, “9 Sigma” (Paragraf) tabancalar 9 için odalıx 19 mmi sundu, ve “380 Sigma” (Kısa/. 380 ACP) 9 için 17x mm.

Tabancanın, bir çok benzer içi bir Austrian’ın, “Glock” aile olan tabanca ürettiği iyi bilinmişiye tasarımı var. Üstelik “Sigma” hatta, “Glock”‘a klonlar atfedil. İç benzerlik, öyle açıktı ki tabancanın, kaldır karşı şirket bir dava şirket olan “Demirci& Wesson” üretiyor olduğu “Glock”. Onun, milyonlarcası bir toplam açığa vurulmamış ödemek için zorunlu için “Glock”‘un onların patentleri olan ihlal olduğu dolarlar olduğu son. Yine de “Demirci& Wesson”, üretimi aile olan tabancanın olduğu “Sigma”‘a devam etmesi için hakları aldı.

“Sigma” otomatik kısa varilin ilke olan irkilme olduğu işler. Planı kilitlerken varil başlangıçta, tarafından J. Browning tasarlandı, ve sadece ufakça değiştirilen üreticiler olan “Sigma”. Mekanizmanın, “Çift-hareket” sadece sonuç olarak tip tabancanın, dış emniyetler olan el kitabı olmadığı olduğuna çekiçle vurma. O uygula tek teki ateş. “Glock”‘u erken bahsedilenle kıyaslamak, yeni tabanca ol daha kötü mekanizma olan çekiç yapar. Daha bir dezavantaj, varilde yapı yerleştirilen emniyet-kilittir. Varilin, 6’ın yiv açtığı ve genellikle, paslanmazdan çelik yapıldığı var.

“Sigma”, ilke tabancanın, çerçevelemesi için bir polimeri yaptığı şirketin olduğu “Demirci& Wesson” oldu. Bu özellik, çok rahat tutmayı ve iyi dengeyi yaptı. Yine de yapı da, paslanmaz veya karbona uyarlamalar olan tabancanın olduğu bazıyla çelik yapılır.

Tabanca ol açılan tutturulmuşu bir görüş yapar.

Tabancaların geliştirildiği “Sigma”‘ın olduğu “Demirci& Wesson”‘un olduğu 1999. Ana fark, kısaltılan bir varildir, ve, 13’de mmi kilitler. Diğer kapsa daha çok rahatı geliştirmeler kavrama, açarken çıkarmayı büyüttü, ve parmaklığın, taktik için çubuklar olan ışıldaklar veya lazeri tasarladığı aksesuarın olduğu varil olduğu.

Rahat avantajlar tutma ve iyi denge. Büyük kapasite olan magazin. Alçak ağırlık. Tipin, mekanizmaya çekiçle vurduğu “Çift-hareket”, hazırlık herhangi birsiz ateşlemeye izin verir. Uyuşabilir aksesuarlar.

Başarısız dezavantajlar bir emniyet-kilit olan konum. Tabanca, sadece “Çift-hareket”e biçimi ateşler. Önemli şekilde bu özellik azalmaların, ilkten olasılığı atışa vurduğu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: