Steyr AUG Austria

Tüfeğin, tarafından ordu olan Austrian’ın olduğu ilişkinin olduğu yakında “Steyr”‘in olduğu şirket geliştirildiği ordunun olduğu Multipurpose. Tarafından 1978’de silahlı kuvvetler olan Austrian benimsendi.

(Evrensel Armee Gewehr)’in ol modern tasarım yaptığı ve hava 350’le olarak uzunluğun olduğu ani saldırı mm kullanılabildiği AUG’a yiv açtığı, standart ani saldırı, 508’le mma yiv açar, ve hafif makine, 621’le varil olan mmi vurur. Tüfek, varillerin koyduğu ve olabildiği doluyla sağlanır, tüfekli askere onun ihtiyaç duyduğu değişikliği tekrar birleştir. Tüfek ol kolay, altıya modül herhangi birsiz aleti atabilirdi. Resmen, 20’le ülke ordu ve özel kuvvetler kullanılır. Onla silah, güvenilirliktir, kesinliği ateşler, ve rahat kullanım, mükemmel yaratıcılar olan silahın olduğu diğer için bir örnek olan

.

Tip olan her tüfekler, 1’le beraberdir. Görüşle ilgili büyütmenin görüş, kulpu taşımak gibi yaptığı 5x. Üstelik orada, parantez bazı diğeri görüşle ilgili bağlanabilirdi, veya gece görür.

AUG’in, ilke “Bullpup” kullanmak için neyde tüfeklere uzunluğu azaltmaya izin verdiği geliştirildiği ve sadece o rahat savaş alanını yapmadığına yiv aç, ama zırhlıda taşıyıcıların da olduğu personel. İlkenin de, birle tüfeğe eli tutuyor olan ateşi uygulamaya izin verdiği “Bullpup”. Daha bu kadar bir avantaj olan plan irkilmenin güç sağladığı ve sonra atma her atışa yiv açtığı çakmak, güç olan irkilme sebep olur, yukarısı, dosdoğru eski olan silahı itiyor, ama geleneksel gibi silahlar değil. Bundan dolayı tüfekli askerin re, sonra her atış veya diziyle nişan aldığı ilke geleneksel kullanmak. AUG, sağ elini kullanan veya solakla vurucu rahatça kullanılabilir. Soldan ateşe senin kartuş-çantaya çıkarma aygıtını hareket ettirmek ve kartuş-çantaya odaların panellere ayırdığı çıkarma aygıtlarını dönmek için sadece ol zorunda olduğu omuzu uygulamak.

Otomatik tüfekler ilkeye dönerken gazın olduğu işler. Kanala dönerken gaz, doğrudan varil kutula yan yerleştirilir. Uygula tek veya otomatik ateş yapabilir. Tüfek ol ayrı değiştirici olan biçimin olduğu ateş yapmaz. Bir defa o uygula tek ateşi ve ateş uygula aralıksız tutmakla sonu itmeyi itti. Orada, başka bir tipin, mekanizmayı ateşlediği de binmiş olabilirdi. Örneğin polis, sadece tüfeklere yarım-otomatiğin, rejimi ateşlediği sağlanır. Üstelik, sadece üç tutturulmuşuda ateş atışa izin veriyor olan mekanizmayı kullanmak için müsaittir. Mekanizmaya yiv açan denir, ve yaşamı çalışırken variller, 15 000 atış sakin mükemmeli neyin sonuç olduğudur.

Orada inşa olan tüfekler, geniş ölçüde ışık alaşımlar ve bileşik malzemeler alışıktır. Kutu olan variller, altında sınıflı alüminyum yüksek basınçtır. Çengel at, magazin, ve bazı diğer parçalar, plastiktir. Magazin, saydam plastiğiden çok neyin faydalı olduğu yapılabilir, ve, cephaneyi kontrol etmeye izin verebilir, kolayca ayırabilir.

Alev-saklayıcı ol iç vida için imitational, ve aleti ateşlerken el bombasının olduğu varili yuvarlaklaştırır. Olabilir, kesilen de dikenli tel onda alev-saklayıcıyı koyarak ve kurşun baştan sona vurmak yapar mıydı.

Pistol kabzası, büyükle el bütünüyle örterken yapı yapılır. Çok asıl Alpen tüfekli askerler ve diğer kış olan askerler olduğu şey için eldivenleri ateşlemeye izin verir. Önde kutunun, orayı ayırdığı varil, ekstra daha iyi için kulp kararlılık olan silahları katlıyor. Tüfek ol donanımlı M203 olan başlatıcının olduğu el bombasının olduğu bir bıçak-süngü veya varil yapabilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: