Para Ordnance P14-45 Canada

P14-45 “Toplar olan paragraf” tabanca, çoğu, başarılı olan birisidir, ve en ünlüsü “Tay”‘ın, 1911A1’i yaptığı klonlar, outperforminğe onların selefini düzeltir. Ne kadar da bu Kanadalı tabancaların, farklı tekniğinin birkaçı varsa, kendisiyle M1911A1’i kıyaslıyor olan kararlar mıdır. Şimdiye kadar inşa edilen tabancaların olduğu savaşın olduğu en iyinin birisidir.

Tabanca olan “Tek-hareket”in olduğu bir klasiktir. Selef tabanca olduğu gibi otomatik, varil kısa ilke olan irkilme temel alınır. O uygula tek teki ateş. Kendisiyle “Tay”‘a M1911A1’i kıyaslıyor olan farklar olan birisi, kendisiyle yapı ayarlanan bir varildir. Önemli şekilde bu özellik artışların, kesinliği ateşlediği. Ol otomatik emniyet birleşik kavrama ve elle yapılan emniyet yapar. Üstelik, topluiğneye emniyeti ateşlemekle beraberdir.

P14-45 ayır yüksek “Toplar olan paragraf” güvenilirlik. Bu tabancalar geniş ölçüde, onların yükseğin yarışlarına kesinlik olan ateşi vururken hedef kullanılır.

Tabanca ol daha büyüğü bir kavrama yapar. Bu özellik, yüksekle bir kapasite iki magazinin ve büyük kartuş olan boyutun olduğu sıra sebep olundu. Ne kadar da P14-45 şaşırtıcı şekilde rahat tutması varsa.

Tutturulmuşla beraber, görüşü açandır.

Tabancaların, sonra modeller üretildiği “Toplar olan paragraf”:

-P14-45, adi bir modeldir. – P14 45LDA, model olan adinin değişikliğinin olduğu bir “Çift-hareket”dir.
-P12-45, sıkı bir model P14-45’dir, odalı. 45 ACP. Tabanca ol kısaltılan bir varil yapar, kayar, ve sıkıca tutar. 12’de kapasitenin yuvarlaklaştırdığı bir magazini var. Bu model, kendisi için arasında uygun kendinden-savunma onun birleştir sıkı kartuşun ve iyi kesinliğin ve buna ek olarak yeterli kapasitenin de olduğu magazinin olduğu ateşin olduğu güçlüyle boyutlar olduğu gibi tabancaların olduğu “Toplar olan paragraf”ın olduğu diğeri olan çoğudur. – P10-45, bir subcompact yap odalıdır. 45 magazin olan 10 yuvarlaklaştır tutanla ACP.
-P16-40, adi model odalının bir uyarlamasıdır. 40 S& W. 16’ın, kapasiteye magazini yuvarlaklaştırdığı var. – P10-40, bir subcompact P16 40 olduğu uyarlamasıdır. 10’da kapasitenin yuvarlaklaştırdığı bir magazini var.

Bütünüyle “Toplar olan paragraf”ın ol basit bir model ilk sayının, -Kalibre. Örneğin P10-40, 10 yuvarlaklaştır tutanla bir model magazindir, ve, odalıdır. 40 S& W. “Toplar olan paragraf” tabancalar olan herkes, müsait karbon çeliktir, veya çeliğin çerçevelediği paslanmaz. Buna ek olarak modeller odalı. 45 ACP, alaşımın çerçevelediği alüminyum tamamlanır. Büyük avantajlar kesinliğin ve yüksek güvenilirliğin olduğu ateş. Yüksek girme ve adam-durduran etki. Rahat tutma. Büyük dezavantajlar ağırlık ve boyutlar. magazine kapasite ve diğerini nereyi gösterdiğine iz yaparken yaptığı modeller

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: