M83 Valmet Finland

Ani saldırı, Valmet M82’in, için bütünüyle için silahlı kuvvetlerin askerler olan tip olduğu Finlandiya geliştirildiğine yiv açar. Bu kadar Constructionaly, bağımsız kendisinde AK’a tüfeklerin planladığı ani saldırı temel alınan tüfeğin olduğu ani saldırıdır. Ana farklar, “Bulpup” görüş ve standart 5.56x 45 kartuş olan mm olan NATO olan düzenleme, dioptricaldır.

M82’in kendisinin arkasında pistol kabzası yerleştirilen magazinin olduğu düzenlemenin olduğu “Bullpup”u var. Planın, gelenekselle tüfeği kıyaslıyor olan avantaj olan bir sayısı olduğu “Bullpup” tasarlar. İlk olarak tüfek ol daha küçüğü genelde boyut onu yaparken rahat vasıtalarla kavga ederken taşıyıcıların ve piyadelerin olduğu personeli zırhlıda kullanmak için yapar. İkinci olarak, her atışı sonra atarken tüfekler tehlikesine karşı çizgi olan birde düzenlemenin olduğu variller ve son-stokları azaltır.

Variller kutular, ve parçanın, şok geçirmez plastiğe stok ve pistol kabzasını toslamak için polimer çerçevele yeterli yerleştirildiği variller. Tüfek ol daha küçüğü ağırlık, daha erkeni Kalashnikov tüfeğin yaptığı ani saldırının olduğundan yapar.

Tüfek, ilkenin, varillerin duvar çektiğini attığına dönerken gazı çalışır. Mekanizmanın, ateş tek ve otomatik uygulamaya izin verdiğidir. Kulpu tekrar doldurmak, ek olarak ateşe rol olan değiştiricilerin olduğu rejimler oynarken doğru tarafa emniyet-kilit yerleştirilir.

Tüfeğin, dioptrical ana görüşü olduğu ani saldırı. Bir aleti görmenin parçası, tüfeklere compensator yerleştirilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: