M16 USA

AR-15 bir otomatik yiv açar, tarafından kendisi için, Armalite’ye şirketi çalışıyor olan E. Stouner’i geliştirdi. Yıllar sonra ayrı şirketin, tüfek bu kadar üretmesi için bir ruhsatı satın aldığı tay. Sonra 1962’de AR-15, olarak onun, için Amerika’ya ordu duruşmalar yollandığı zamana M16 gösterildi. Uzundan sonra duruşmalara onun, hizmeti olarak 1967’in M16A1 olan tayın olduğu olduğu ordunun olduğu Amerika’ya girdiği Vietnam’ı kapsarken dönemin olduğu bir duruşma. Geçenlerde onla M16, değişkenlerin, bitmiş 50’lede dünya çapında, Avustralya kapsamak, krallık ve birçok diğeri birleştirilen Kanada olan ülke olan hizmet olduğudur. Kendisinde otomatik tüfek dünya olan silahlar olan en iyinin birisidir.  

Ana tüfek olan bunun özelliği, kartuşun, yüzünden az dengelenenle bir kurşun yiv açarken varilin olduğunu yazdığı bir küçük-sıkıntıydı. Böyle kurşunun, onun, kararlılığı gevşettiği hedefe vurduğu zaman ve başla düşen denizin, yaraları yırttığı yapma.

Diğer önemlisi M16 olan özellik, onun ilerleyen tasarımdır. Varilin, aynıda buttstocğun her atışı atmaktan riffleyi neyden sonra engellediği olduğu eksen olduğudur. Çokça bu özellik o artışlar olan, ateş kesinliktir.

Tüfekler, mekanizmanın, üzerinde bir alışığa çok benzer M1 Garand olduğunu başlatır. O uygula tek ve otomatik ateş.

M16A2, M16A1 ufakça ayrılır. İkiyle tetiğin grupladığı tip tamamlanır: Yarı ilişik ev-otomatik ve otomatik ateş, veya yarı ilişik ev-otomatik ve üç atış patlatır. Tüfek varil ol daha iyi kurşun kararlılık ve girme yapar. Üstelik, varilin, NATO SS109’in yuvarlaklaştırdığı standart ateşlemek için uygun olduğudur. Ol yeni görüş yapar, 800 için metreyi tasarladı, diz. Foregrip, ve buttstock ve pistol kabzası, daha sertiden malzemeler yapılır. Üstelik foregrip ol farklı bir şekil yapar. Riffle, bir yeniyle beraberdir, daha etkili yüz frenler. Limanın, yüze vururken bir çanta boş engellemesi için bir deflector tamamlandığı çıkarmanın olduğu çantanın olduğu kartuş.

Otomatik M16A3 tüfek, bütünüyle için kuvvetler özel kapsarken kuvvetlerin olduğu tipler tasarlanır. Tasarımı M16A2’a benzer. Ana tüfek olan bu ikinin arasında fark, aksesuarın, tüfek taşıyanının yerine M16A3’a kulpu parmaklıkla çevirdiği bir multipurposedir. Onun, bir kulp taşıyan kullanmaktan engellememesine rağmen, parmaklıklara bindi. Onun ana avantaj, çeşitli, buda bir çizgi gören düşürmesi için daha yakın bir yeteneğin varil ve sonuç olarak ateşe kesinliği artırarak olduğu parmaklıkları görene binmesi için bir yetenektir. Bu tüfek, biçimleri ateşlerken sadece tekte ve otomatiği ateşler.

M16A4, hariç benzer M16A3 seçici olan biçimin olduğu ateştir. Etrafta o uygula tek veya üç patlatılan ateş.

Tüfekler olan M4 ve M4A1, kısaltılan bir uyarlama M16A2’dir.

Bütün otomatik M16’in tüfek, her therin, görüşü yazmasına rağmen dioptrice görüş tamamlandığı değişkenler uyulabilir. Otomatik de tüfekler, beraber M203 40 başlatıcının ve bıçak-süngünün olduğu el bombasının olduğu varilin olduğu mm olabilir. Bazı parıltı saklayıcılar olan tipler, kesilen dikenli tel içinde teli sokarak saklayıcının ve ateşleyen olduğu parıltı yapar olandır.

Onun, çok iyi kesinlik olan ateşe yer verdiği avantajlar. Kulpu taşımak, daha savaş alanını taşımak için onu rahat yapar. Tüfek, iyi dengedir, ve çok zayıf irkilmesi var mı.

Güvenilir de dezavantajlar tasarlamaz, kalabalığa yönelmez

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: