IMI Tavor Israel

Katran-21 “Tavor”, en son İsrailli’nin gelişmesi (IMI) sanayilerin olduğu askeriyedir. Ana bir piyadenin ani saldırı yiv açtığı gibi tasarlanır, ve gelecek, taya M 16A2’i değiştirmelidir, ve kolun, tarafından silahlı kuvvetler olan İsrail’i kullandığı Galil olan. Tüfek seri halinde, IMI’in ektiği üretilir. “Bullpup” kullanmak için yapısal plan çok olmak yeninin arasında popüler silahlar olan üretim neyin göründüğü geliştirildi.

“Bullpup” yapısal planın, gelenekselle silahları kıyaslıyor olan avantaj olan bir sayısı var. İlk olarak, uzunluğun sadece ateş rahat savaş alanını neyde yapmadığı ama sınırlıda zırhlı olarak alanların taşıyıcıların da olduğu personelin olduğu olduğu boşluk olduğu silahları düşürmeye izin verir. İkinci olarak irkilme güç olan gaz, dosdoğru eski her atış veya dizi daha sonra atarken variller silah olan planın olduğu neyin geleneksele sıradan olduğundan neyin yukarısı kaçındığı olan silahı itiyor. Silahların ol daha iyi kesinlik olan ateş yaptığı da, öyle “Bullpap” planlar. “Bullpup”‘un planladığı Thirdly, sadece kullanırken ateşi uygulamak bir ele izin verir.

Katran-21ın, neredeyse en az fazladan yüksekten sert plastiği yapıldığı “Tavor”. Tüfeğin, ilkeye dönerken gazı çalıştığı ani saldırı. Kulpu tekrar doldurmak, sağ beraberce kullanmak için onu kolay veya solak tüfekli askeri yaptığı şey için her iki kenar yerleştirilebilir. O izin ver uygulayan teki veya otomatik ateş. Ana bir görüşün, standartta parantezi yerleştirdiği gibi kullan görüşle ilgili tüfek görüş. Görüş olan optiğin veya gecenin olduğu kapasitenin olduğu daha yükseği olan diğerini kullanması için yetenek de vardır.

Pistol kabzası, büyükle el bütünüyle örterken yapı yapılır. Eldivenleri ateşlemeye izin verir. Tüfeğin yetenek M203 kullanılması için 40 başlatıcı olan el bombasının olduğu mm underbareli var. Alev-saklayıcının, alev-saklayıcıyı onda koyarak dikenli teli kesmek için ve kurşun baştan sona vurmak kullanılabildiği “Tavor”.

Yanında aynıdayla silahların, İsrail askeri sanayiyi temel aldığı katran-21, geniş bir karışım tüfekleri inşa etti. 380 varil toplam uzunluk olan silah olan mmin, 640 mm oluncaya kadar sıkı kısaltılanla CTAR-21 uyarlama. Tüfeğin, hava için tasarlandığı ani saldırı, ve tank hareket eder. Mikro 250’le MTAR-21 değişken varilin ve 480 uzunluk olan mmin olduğu mm. İçin sürücüler tasarlanır, top ekipte görev yapar, personele personel sağlar, ve iletişim hareket eder. AUG’in, kendisinde aileyi katranlayan yolun sadece değiştirmeler varil yapmadığı ayrıldığı “Steyr”‘in olduğu değişikliklerin olduğu “Tavor”, ama ol bağımsız kısaltılanla inşa genelde uzunluk yapar mı. Orada, nişancıya uyarlama da daha ağrıyla yıldız-21 varil, daha yükseği optiğin ve katlayan bacaklar olan yönün olduğu büyütme üretilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: