Beretta 92 Italy

“Beretta” 92, en popülerinin birisi dünya olan tabancadır. Üretimin, 1976’da başladığı seri halindedir. O tabancalar olan İtalyan’ı daha erkeniyle kıyaslamak, daha güçlü ve etkileyicidir.

Tabanca otomatikler, sıranın, ilke irkildiği varilleri kısa çalışır, ama kilit ilkenin, daha az güçlü tabancaları kullandığı irkilme değil. Varil sıkıca, kilit bağlanır. Mekanizmayı ayırmak, “Çift-hareket” tiptir. Tetik açılır. Blokların, ve kilit yapıyı başlattığı emniyet-kilit.

Magazin, yüksek iki sıra olan kapasitedir. Aynen çıkarıcının zamanın, sola doğru kartuşları kontrol ettiği olduğu kartuş-çanta. Ne zaman magazin, kilitin, onda, geri konum olanı kaldığı boştur.

Sonra 92ler’in, tabancalara emniyeti artırırken emniyet kilit mekanizmayı geliştirmiş olduğu “Beretta”‘ın olduğu değişiklik, sebep ol daha erkeni emniyet-kilit, öyle etkili değildi.

92ler’in, değişikliği geliştirdiği “Beretta”, çoğunlukla tekrarla adi değişikliğin olduğu 92SB oldu. Ana farklar, kendisinden beraberce kenarlar ateşe her iki eli uygulamak için onu rahat neyden yaptığı yerleştirilen şimdinin olduğu emniyet-kilittir. Düğmenin, altında tetikler yerleştirildiği saplantının olduğu magazin, aynen kulpu tutarken düğmeyi ele neye izin verdiğini çerçeveler. Bu düğme, her iki kenar yerleştirilebilirdi.

En son “Beretta” onda 92F olan değişiklik, boyutlardır, ve inşa, neredeyse 92SB’in olduğu eşittir. Tabancayı tutmak için rahatça izin verirken tetiklere yapıyı ve kararlılık silah artırırken ateşi uygulamayı değiştirdi. Varil, kromlu içtir. Bu varillerin, yaşam ve güvenilirliğe baktığı artışlar, ama biraz azalmalar, kesinliği ateşler. Tabanca, (Maddi teflon olan eş) tarafından brunit kaplanır. Tabanca 92F olan “Beretta” olan kendinden-yükleme, bizlede hizmet ordudur, deniz kuvvetleri zorlar, ünitelerin, kuvvetlerin ve diğer silah olan birkaç ülkenin olduğu (Polis)’in olduğu gendarmerienin olduğu Fransız olduğu kuvvetler, sahil güvenliği havalandır. Çok arasında popüler ondan silahlar da olan kendinden-savunmadır, etkililik ve zarif tasarımdır.

Askeri Birleşik Devletler’in, yapıların, iyi bilinmiş M1911 olan tayın olduğu tabancayı değiştirdiği M9’in olduğu gibi adlandırdığı 92F’in olduğu “Beretta”. Avantajlar olan silahlardır: Yüksek (500’in hakkındaJ) enerjinin, etkiyi durdururken yüksek kurşunlar, uzun ateşin ve iyi kesinlik olan ateşin olduğu etkilinin sırası olduğu yüz.

Silah, ihtiyaç duy ekstra öğretmeler yapmayanı söküyor. Magazin ol büyük kapasite, modern için tabancaları istedi. Tabanca, görüşü ayarladı.

Yine de 92F’in, biraz dezavantajları olduğu “Beretta”. İlk olarak, yüksek ağırlığın da ve büyük boyutların fark edilmemiş taşımak için onu zor neyin yaptığı olduğu tabancadır. Sert itilebiliri azalt ilk atış tetik kesinlik. Hafif alaşımlar, tabancaya vücudu kullandı, ve yapı, ağırlığı azaltır, ama oldukça inşanın, yaşama baktığı azalmalar. Orada, -6 atış kilit yapı olan bin kırıyordu, ve, keskin nişancıyı da yaraladı. 4’ün olduğu zamandan sonra kazalar oldu

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: