An-94 Abakan Russia

Tüfeğin ilk olarak alenen, üzerinde Nizhnij Novgorod’a şehir silah sergi sunmuş olduğu ani saldırının olduğu “Abakan”‘ın olduğu bir 94ü, 1993 yapabilir. Bir 94ü, tarafından Genady Nikonov’u geliştirdi, daha erkeni, olarak bilinen ASMdi. Yeni ani saldırının, çokça aş geleneksel hangisinin karakteristikler olan taktik-teknikte örneklerin olduğuna yiv açtığı bir üretimdir. Hayra birkaç karar olan teknikte benzerleri var. 94 bir ani saldırı, inşanın, kadar sırra retro kaldığına yiv açar. Tasarımın, AK’a tüfeğin tasarladığı ani saldırı temel olarak ayrıldığıdır.

Tüfeğin ilk olarak alenen, üzerinde Nizhnij Novgorod’a şehir silah sergi sunmuş olduğu ani saldırının olduğu “Abakan”‘ın olduğu bir 94ü, 1993 yapabilir. Bir 94ü, tarafından Genady Nikonov’u geliştirdi, daha erkeni, olarak bilinen ASMdi. Yeni ani saldırının, çokça aş geleneksel hangisinin karakteristikler olan taktik-teknikte örneklerin olduğuna yiv açtığı bir üretimdir. Hayra birkaç karar olan teknikte benzerleri var. 94 bir ani saldırı, inşanın, kadar sırra retro kaldığına yiv açar. Tasarımın, AK’a tüfeğin tasarladığı ani saldırı temel olarak ayrıldığıdır.

Bu silah, geç 80-bağ ve altında erken 90-bağ kendisi olarak halk baskı olan program geliştirildi, “Abakan”‘ı adlandırdı. Program, bir ani saldırının, iki kez standart AK-74 ani saldırının yiv açtığından daha çok savaşa etkili yiv açtığını geliştirmek için tasarlandı. Sonuçların, kendisinin arasında Nikonov’un, tüfek olan ani saldırıyı tasarladığını gösterdiği test, en iyi kendisinde yarışın olduğu yer alıyor olan silahlardı. Silahlı kuvvetler benimsenmek için tavsiye edildi, ve ani saldırının yiv açtığı Kalashnikov kısmen değiştirmek. Bu tüfek resmen, Rus’a 1994’de ordu benimsendi. Yine de hala üretilir, sadece küçükte, baskılara mali bakanlığın problemler olduğu savunmanın olduğu Rus’u sınırladı. Tek seçkin tabaka, Rus’a meselelerin, buyla ani saldırı silahlandırıldığı için ordu ve bakanlığını zorlar, yiv aç. Bir ilginç ayrıntı, “Abakan” neredeyse farklı her ikinci piyadeler silah olan Rus’un, yabancıya satılık alıcılar olmadığıdır.

94 yiv aç otomatik bir ani saldırı ilkeye dönerken gazın, gaz odasını attığı işler. Yhe, Riffle’nin, tek uygulamaya izin verdiğine aniden saldırır, iki atış patlatır, veya dolu-otomatik ateşler. Farklı emniyet-kilit AK-74, ateşe değiştirici olan biçim ayırılır. Onun, birleşik tetik olduğu “Abakan” korur. Varil ve o, blokların, kayanda bir silah-vagon binmiş olduğudur.

Ana tüfek ani saldırı özellik, kendisinin onun, ikine biçimler olan ateşin olduğu oranı olduğudur. İlk olarak standart 600 o kadar rpmin, eş 74 AK ani saldırı olduğu olduğu yiv açar, diğeri, 1 800 rpm olurken. Yine de elle yapılan değiştirici olan biçimi yok. 1 800 biçimin, tüfeğe aniden saldırdığı zaman otomatik olarak açtığı rpm,2 vurulan patlamayı ateşler. O da, ilk olarak 1 800’e rpm iki atışın ve önceki 600’eden sonra kendi biçimin olduğu rpmin olduğu dönüşlerin olduğu biçimin olduğu dolu-arabayı ateşler. Üstelik süreç, her zaman vurucunun, bir tetiği ittiği zaman tekrarlanır. İlk olarak iki atış, 1 800’de varile rpmi bırakır, onların irkilmesi olurken, güç müdür, keçe, sadece, arkada 600’e biçimin rpm olduğu değiştirmelere yiv açtığı zaman mıdır. Bu özellik, çok yüksek atışlar olan ilkte kesinliğin olduğu ateşi sağlar. Üstelik patlatılan güç olan irkilme, öyle küçüktür ki bir vurucunun, tüfeğe kendisinden, sadece doğru onun elleri olan onun omuzunu öğütmeden ateşi uygulayabildiği 94.

Bu kadar esnasında2 atış, 1 800’de rpm patlatır, hisset tek tek vurucu atışın, sadece sonra beraberce kurşunları birleştirdiği 2’den bir irkilme, varili bırakır. Üstelik bu2 atış, bir gibi görünür. Bu özellik, asimetrik irkilme çağırılır.

İç tüfekler tasarım, sakin, kısaca tanımlanana güçleştirendir, ve muhtemelen ol açık sadece için bir profesyonel yapacak, bundan dolayı iç tasarım, burada budan sebep tanımlanmayacak.

Sistemi beslerken kartuş olan “Abakan”, durağan irkileneden kartuşlara alıcı olan magazini transfer etmenin ol zorunda olduğunun olduğu gibi olağandışıdır. Bir 94ü, beraber kendisinden hemen magazin beslenen feedwayın olduğu iki-sahnedir. 30 veya etrafta 45 standart AK-74 uyuşabiliri magazini kullanır. Üstelik, en yenisiden 60, kutuya magazinleri yuvarlaklaştıran Rus beslenebilir.

Onda etkilinin sırası, bir 94ü’nün, ani saldırının, -30 üstelik Nikonov .’in ani saldırı, özellikler daha iyi özellikle patlatılanda kesinliğin bir biçim olduğu ateşe yiv açtığı%. İlk olarak vurulan iki olasılık, 50 olanı yuvarlaklaştırır- 70 AK-74’dan daha büyüğü 20’in% olduğu aileye yiv açtığı AK’i aştığı ateş midir. Her iki kurşun, hedefin, santimetreye birbirlerinden bir yol sadece birleştiğine vurur. 100’de sıranın, biçim2 kurşun patlattığı bir m, önemli şekilde artır sert neyin etkinin olduğuna delik açması için birisini yapar. Genelde 94 bir tüfek, daha 5.45 etrafta Rus’un ol alt balistiği ve sert bir karakteristikler (Daha az, doğru mudur) standart 5.56’dan kartuş olan mm NATO yaptığı mmin olduğu düşünülürse otomatik M16A2’in tüfek olduğundan doğrudur.

Yiv aç 94 dış ani saldırı bir ana hat özellik, (Fiberglas, polyamideyi doldurdu) geniş plastiğin bir kullanımıdır. Tüfek olan ani saldırı, plastikle beraber kendisine, doğru tarafı katlıyor olan bir buttstocktur. Buttstock ol sakin benzeri buttstocks olan ailenin olduğu en son AK-100’la bir tasarım yapar. Toolkitin, içerde benzer yerleştirdiği bir alanı var.

“Abakan”, yeniyle kendisi olarak hemen compensatorun olduğu bir irkilmenin olduğu servislerin olduğu alev-saklayıcı uyulur. Parıltı-saklayıcı, ikine oda, toza hızın ve basıncın olduğu gazı geçerken azaltmak sahip. Yeni de parıltı-saklayıcı, kendinden-temizlemedir. Bir 94ü de, standart AK-74’la beraber onun, kolayca atıyor olduğu gibi tüfek alev-saklayıcı olan ani saldırı olabilir.

Bir 94ü beraber kendisiyle görüş ilk açılan bir dioptrical, Rus’a silahlar kullandır. Yüz-görüş, arkasında alev-saklayıcı yerleştirilir. Diopterin, açıklıkları döndürürken5 olduğu arka, min dizdiği 1 000 için tasarladı. Tasarımın, içeride büyük kısım ortak dioptricalın gördüğü “Söz kesen kimse& Koch”u olduğu görülecek yerler. Yine de tüfeğin ol evrensel bir alan, sola doğru collimatoru kullanmak için yan, görüşle ilgili parmaklıkla çevirdiği ani saldırı, veya görüşün, standart olarak gördüğü gece. Görüşle ilgili bir, standart bir IL29 4x ayrı içinle bir yıl olan AK-74, RPK-74 ve PKM kullanılan büyütmedir. Daha biraz kullanması için yetenek diğer güçlü görüşle ilgilisi görüş vardır, eğer gerekliyse.

“Abakan”, beraber GP-25 veya GP-30 40 başlatıcı olan el bombasının olduğu varilin olduğu bir mm olabilir. Daha bir ilginç kendisi olarak “Abakan”‘ın, Rus’a Amerikalı Objectie bireysel (OICW) onun, gerçekten daha erkeni tasarlanandan farklı silahlar olan idare meclisi/ Rus olduğu gibi silah olan savaş olan uyarlama görüldüğü özellik.

Bir bıçak-süngü, doğru tarafa dairenin olduğu varil binmiş olur, karşıda bağlantı olan varilin olduğu ailenin olduğu AK. Bu özellik, aynen başlatıcının zaman olan olduğu bıçak-süngü ve el bombasını kullanmaya izin verir. Üstelik bıçak-süngü, daha ona ek olarak arasında yakın esnasında etkili savaş ol daha iyi girme kaburgalardır, ve, kesen yapmaya izin verir. Daha erkeniye benzer tasarımlardır, ve uygun iyi daha yaşlısı tüfekler yapabilir mi. Yine de hayırın, daha erkeni olarak arkaya modelleri gördüğü ve neredeyse ikine kenar simetrik kürek olduğu var.

Tehlikesine karşı onun, kısmen ani saldırının yiv açtığı Kalashnikov’u muhtemelen değiştirecek olduğu “Abakan”‘ın olduğu seri üretim. RPK-74, hizmet muhtemelen kalacak, en azından hafif bir makinenin, bir 94ü’nün geliştirildiği uyarlamayı vuruncaya kadar. Farklı silahların, 94 modern bir çalışmanın kaynak yaparken damgalamaların, lazerin olduğu dökümler, çeliği kapsarken teknolojinin olduğu imal etme olduğu Kalashnikov, inşa olan kaplamalar ve polimeri pudralar. Üstelik tüfeklerin hala, kısmen kullanırken 50-bağa metot elle yapılan iş üretildiği AK. Ne kadar da bu özellik, olarak avantaj ve dezavantaj olabilseydi, durum olan her iki bağlı olma. Diğerde teknolojileri imal ederken iste en ilerisi “Abakan”‘ın üretim olduğu sözcükler.

“Abakan” olan avantajlar, çok patlatılanın etrafındada doğru 2i biçimdir. Üstelik gücün, ikinciyle neredeyse aynı vuruşların bir ilk olan yer olduğu atış artırıldığı girme. Underbarele aynen başlatıcının ve süngü-bıçağın zaman olan olduğu el bombasını kullanması için yetenek. Aşağı irkilme güç sağlar.

Farklı AK-74 dezavantajlar “Abakan” olan bir 94ü, hiçbir şekilde toplamak, ayırmakta basit, ve bakım değildir. Üstelik alt nahoşta güvenilirlik koşullar ve ihtiyaç doğru özene sahip ol. “Abakan” kullanmak daha katısı eğitmek için pahalı, o al uzundur, ve, kendi bakımdır, pahalı kıyaslama AK 74 olduğudur. Tüfeğin sakin kadar ergonominin pistol kabzasının olduğu olduğu ve dikeyde magazin olan bir uçağı eğen kötüsü var, kullanmak için rahatsızdır. Doğru tarafı katlarken buttstock, onun, katlananda konum olduğu zaman tetik ve bir emniyet-kiliti kapatır. Bu negatif özellik, buttstocğun, doğru uzatılan için vurucular çekildiği zamandan tek ateşlemeye izin verir

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: