AK-74 Russia

Kalashnikov yiv aç AK-74 ani saldırı, yenileştirilen bir uyarlama AKM’dir. Olarak ortaya 70-bağ (Kalashnikov ani saldırı, yılın yaptığı 1974’e yiv açar) AK-74’in olduğu ve ana kişiseli olarak ordunun olduğu bir Rus’u tasarladığı benimsendiği. Rifflesin, yeni için idare meclisi 5.45x 39 kartuş tasarlandığına aniden saldır. İnşanın, AKM yapısal planı pratik olarak tekrarladığıdır. 53 parçalar olan onların arasındanın %i, yer değiştirebilirdir.

Kalashnikov tüfek, ikide değişken olan ana hatta geldi: Tutturulmuş ayırılan tahtayla AK-74 bir stok ve stoğun, hava için tasarladığı metali katlamakla AKS-74, ve zırh hareket eder. Onların, hariç buttstock ve eksikliği aynı bir toolkit AKS 74 olduğu olduğu Constructionaly. Sonra tahta stok, ön kısıma sıkıca tut, ve, bekçiyi uzat, camın, polyamideyi maddi doldurduğu yapıldı. Cam, polyamidenin, ayırılandan daha güçlüsü tahta, geçir daha az sıcaklık olduğu ve daha dirençli eskime olduğunu doldurdu.

El ele yeni AK-74 yenisiyle bıçak-süngü yaratıldı. Mülti-pratik asker bıçaktır, ve olabilir, kesilen dikenli tel yapar mıydı. Onla, onun, olarak bıçak olan bir çekiç veya mühendise hizmet edebildiği çanta olanı bağladı.

Yiv aç uygula tek veya otomatik ani saldırı ateş. Yeteneğin, iz bırakan mermi, zırh-delmeyi veya diğer kurşunları kullandığı vardır. İz bırakan mermi görüş, 800’de m distsnce görülür. Özel değişiklikler (N2)’in ve AKS 74N’in olduğu AK 74N vardır, ( N2, ), hangisinin gecenin, NSPU ve NSPUM’i gördüğü geceyi kullanmak için tasarlandığı.

Farklı AKM, AK-74 tüfeğin ol takip eden özellikler yaptığı ani saldırı. Parantezin, giysi kolların silindirsel dışarı çıkarken iki olduğu öngörü. Ön olanı, için compensatorun olduğu irkilmenin olduğu ek ipliğe dizilir, bir arkanın, temizleyen içinle bir çekişe deliği olurken, çubuk mudur. Uzatılan compensatorun, ikine odayı oluşturduğu irkilme. İlk oda için bir delik kendisi için, üç üst olan geçiş olan kurşun olan bir silindir, kaçışı gazların ve iki diyafram olan solun ve sağın olduğu kesiğin olduğu toz delik açar. İkinci oda ol geniş sağın ve sola doğru ve için deliklerin kurşun kurtulduğu önün olduğu bir diyaframın olduğu açıklıklar yapar. Saklayıcının, Rus zırhlı taşıyıcıların olduğu personeli birleştirdiği ve içe hareket ateşlenebildiği alevi var.

900’e kadar m/ s kurşun ilki hız göster daha iyi karakteristikler olan kesinliğin olduğu ateşi artırdı. Etkili ateş, 500’eden dümdüz -625 ondayadan m. olan 525, AK-74, 20’de AKM’i aşan kesinliktir- hedef vuranı 60 m.in mesafe% olduğu 400’i artırdı. Yine de birisine dezavantajı var. Yeni altla kurşun enerji olan yüz olan kartuşlar, olarak böyle iyisi AKM koşullar olan şehir değildir. Kurşunun, duvarlar farklı kurşunlar olan AKM’dan seker olan olduğudur.

Sonra orada, özel için olarak böyle AK-74 değişiklik AK 74M’in ve en sonunda AK-100 dizinin olduğu kuvvetlerin, piyadelerin olduğu AKS 74U üretildi. Ne kadar da AK-74 beraber kal ana AKM Rus ve diğer ordu ülkeler tüfekse.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: